Hakkımızda


Kalyon Yapı Kaplamaları 2004 yılında faaliyetlerine başlamış olup,

Hastane ve Yaşlı Bakım, Eğitim, Spor ve Fitness, Kamu Kurumları, Ofis ve İşletme, Endüstri ve Taşımacılık, Mağazacılık, Konaklama gibi yoğun trafiğe maruz kalan alanlarda, antibakteriyel, antistatik, modern zeminler üretip, her konsepte uygun tamamlayıcı desen ve renkler sunmaktadır.

Faaliyetlerimiz olan, pvc zemin kaplama, karo halı, linolyum, epoksi, mikro beton, poliüretan, akrilik, kauçuk,lamine parke, tesviye şapları ürünlerinin temininde sektörde liderleşmiş, Tarkett, Omnisports, Desso, Uzin, Hammerfast, Dendro markaları ile çalışmakatayız.

Müşterilerimizin ihtiyacına uygun, doğru ürünü sunabilmek ve aynı zamanda doğru uygulamayı yapabilmek için bünyemizde bulunan takım arkadaşlarımızın gerekli eğitim ve seminerlerle her daim güncel kalmalarını sağlamaktayız.

Türkiye geneli ve yurtdışı projelerimizde, kalite, sağlamlık, zaman ve müşteri memnuniyetini esas alan çalışma disiplinimiz ile birleştirerek, farklı zeminlerde, farklı ürünlerle özel konsept uygulamalarınızda takım arkadaşlarımızla birlikte, sizlerle çalışmaktan, fikir alış verişinde bulunmaktan, her türlü eleştiri ve öneriye açık düşünce yapımız ile hizmet vermekten mutluluk duyarız.